×
 הפעלות למבוגרים -  מסיבות - אטרקציות לאירועים מיוחדות למבוגרים

אטרקציות לאירועים מיוחדות למבוגרים

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

מחפשים אטרקציות מיוחדות לאירועים המתאימות למבוגרים? גם לאירועי גיבוש, וערבי חברה של בוגרים, אפשר להזמין אטרקציה.
במאמר זה, נציע לכם אפשרויות מתאימות:

1.      ציור קריקטורות - אטרקציה זו, מתאימה למבוגרים, יותר מאשר לילדים. מבוגרים, מבינים יותר את העניין בקריקטורות, ואת ההומור.

2.      זיקוקים באוויר - גם מבוגרים, יכולים ליהנות ממופע זיקוקי די נור באוויר. חשוב שהמפעיל יביא עמו תותח מקצועי של זיקוקין.

3.      תיאטרון פלייבק - תיאטרון פלייבק, מתאים יותר למבוגרים. לתיאטרון הפלייבק, יש גם אפקט טיפולי ולימודי. המבוגרים, מעלים את סיפורי החיים, והתיאטרון מציג בצורה מאולתרת. בדרך כלל, לאחר כל המחזה, מקיימים דיון, האם אפשר היה לנהל את התגובות בצורה אחרת.

4.      צלם מגנטים - גם מבוגרים, שמחים לקבל מגנט כמזכרת מאירוע. ולכן, מומלץ להזמין צלם מגנטים גם לאירועים כמו ימי גיבוש לעובדים.

5.      בובות ענק - ישנם סוגים של בובות ענק, המעניינות גם מבוגרים. למשל: בובות בצורת אדמו"ר, בובות בצורת "נח נחים". גם מבוגרים צוחקים ונהנים ממראה הבובות, ונהנים לרקוד סביב הבובות.

6.      כליזמרים - הרבה מבוגרים אוהבים נוסטלגיה. לכן, הזמנת כליזמר לאירוע, תזכיר למבוגרים את ימי ילדותם. מבוגרים, אוהבים יותר מוזיקה חיה. לכן, הזמנת כליזמרים, תיתן למבוגרים חווית הנאה מוזיקלית באירוע.

7.      שייט ימי - גם מבוגרים אוהבים אטרקציות וכיף. אולם, הכיף של המבוגרים, שונה מהכיף של הילדים. לכן, שייט ימי, הינה חוויה מהנה ומגבשת עבור המבוגרים. בזמן השייט, יכולים בחלק מהזמן להשמיע נעימות ארץ ישראל היפה, ובחלק מהזמן לערוך מסיבת ריקודים.

8.      הכנת שייקים - כמו שיש עמדות מזון באירועים המותאמות לילדים, כך ישנם עמדות מזון ומשקה המתאימות למבוגרים. דוגמא לעמדה כזו, הינה הכנת שייקים. המבוגרים, ישמחו לטעום מגוון שייקים טעים ומרענן.

לסיכום:

על מנת להכניס אתכם לעולם האטרקציות לאירועים למבוגרים, סקרנו בפניכם את האטרקציות המתאימות ביותר למבוגרים.
אנו מאחלים לכם בחירה מוצלחת, ואירוע מהנה. 


 הפעלות למבוגרים -  מסיבות - עושים סדר: ציוד ונותני שירות לאירועיםעושים סדר: ציוד ונותני שירות לאירועים
 הפעלות למבוגרים -  מסיבות - טיפים לבחירת אטרקציות לאירועטיפים לבחירת אטרקציות לאירוע
 הפעלות למבוגרים הפעלות למבוגרים -  מסיבות - מה עושים כשיש סיבה למסיבה?מה עושים כשיש סיבה למסיבה?