×
לימודי
 מוסיקה, שיעורי
 מוסיקה, חוגי
 מוסיקה, קורסי
 מוסיקה, פעילויות מוסיקה -  אולפני הקלטות - אולפני הקלטות- מתנה טובה לנוער ולאורחים

אולפני הקלטות- מתנה טובה לנוער ולאורחים

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

לפעמים, אתם רוצים להעניק לילד בר המצווה, או לילדת בת המצווה מתנה מיוחדת. אנו רוצים להציע במאמר זה מתנה מקורית- דיסק במתנה.
בדיסק, יהיו שירים בביצוע של הנערים. מעצבים את הדיסק, ומכינים לדיסק קופסא עם עיצוב. לנערים רבים, יהיה זה דיסק הביצועים הראשון שלהם. כיצד מפיקים את הדיסק?

שלב ראשון- אימונים וחזרה לקראת ההקלטה:

על מנת שתוצר הדיסק יהיה משמעותי עבור הנער או הנערה והאורחים, חשוב שהביצוע יהיה טוב. לכן, כדאי להפיק דיסק כאשר יש לחתני השמחה קול מתאים להקלטה. חשוב לאמן את המבצעים לפני השירה. במקביל לאימון השירה, יש לאמן את המלווים המוזיקליים. בתחילה, כל אחד יתאמן לבד. רק בשלב הבא- יתאמנו המלווים והמבצעים ביחד מספר פעמים.

שלב 2- ערב ההקלטה:

לפני ההקלטה, יש לערוך לילדים המבצעים הכנה נפשית. לא מומלץ שהילד יגיע לאולפן ההקלטה בהתרגשות יתרה מדי, או כאשר הוא מתוח ולחוץ. לכן, כדאי לקחת את כל מבצעי הדיסק למסעדה ולבילוי, בערב לפני ההקלטה. חשוב שגם הילד/ ילדה, וגם המלווים, ילכו לישון מוקדם בערב לפני ההקלטה. חשוב שכולם יבואו ברוגע ובשמחה אל אולפן ההקלטות.

שלב 3- ההקלטה:

שלב ההקלטה- זהו השלב החשוב ביותר בהפקת הדיסק. חשוב לבחור באולפן הקלטות, בעל צוות אדיב וסבלני. על צוות ההקלטה להיות סבלניים ביותר. על כל המבצעים, להיות מרוכזים היטב בעת ההקלטה. סביר להניח, שתבוצע חזרה גנרלית באולפן ההקלטה. ייתכן, שבמהלך ההקלטה, יחזרו המבצעים מספר פעמים על השירים, על לקבלת תוצאה מקצועית. מומלץ לקחת את המנגנים והשרים בתום ההקלטה, לבילוי משותף כפרס.

לסיכום: הפקת הדיסק

אחרי שהקלטנו את השיר, יש להעתיק את השיר על דיסק. ישנם חברות המשכפלות בצורה מקצועית דיסק מוזיקלי. חשוב לבחור גרפיקאית מקצועית, שתכין גרפיקה יפה לדיסק. 


הרשמות אינטרנטיות לחוגים - החלטה כלכלית נטו